Tarım ve Orman Bakanlığı En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

 Tarım ve Orman Bakanlığı En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı Tarım ve Orman Bakanlığının bir ilanı yayımlandı. Buna göre Kamu Grubu kapsamında personel alımı yapılacağı belirtildi. Bu yönde tarım ve Orman Bakanlığı Ankara Çankaya ilçesinde buınan biriminde görevlendirmek üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden KPSS şartı olmadan kamu personeli alımı yapacaını duyurdu.

ARANAN ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranıyor. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından aranan şartları taşımayan adyaların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre şu şartla aranmaktadır:

“Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kadın veya Erkek olmak, 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşından büyük olmamak, En az Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) mezunu olmak, Organik Tarım Sertifikası sahibi olmak, MEB Onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası sahibi olmak”

BAŞVURU DETAYLARI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar işlemlerini 24 Ekim ile 28 Ekim arasında gerçekleştireceklerdir. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş İlan No (00005228170) ile yapacaklardır.

Tarım bakanlığı bünyesine engelli adaylar arasından kamu grubu tarım işçisi alımı yapacağını duyurdu.

İLANIN DETAYLARI

Alım Yapacak Kurum: Tarım ve Orman Bakanlığı

Alım Kadrosu: Tarım İşçisi ( Tarla Ürünleri )

Alım yapılacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Türü: Kamu

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.