Tarım ve Orman Müdürlüğü KPSS 60 ile TMY Büro İşçisi Alıyor

 Tarım ve Orman Müdürlüğü KPSS 60 ile TMY Büro İşçisi Alıyor

İŞKUR iş ilanları olarak yayımlanan ve hem eski hükümlü hem de TMY personel alımı kategorisinden duyurulan kamu personeli alımına bir yenisi daha eklendi. Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yayımlana personel alımı için KPSS şartı aranmadığı açıklandı.

İŞKUR iş ilanları içerisinde yer alan kamu personeli alımı istihdam ilanları için bir yeni ilan daha yayımlandığı açıklandı. Bu ilan ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Eski Hükümlü ve TMY personel alımı yapacağı açıklandı.

Terörle Mücadelede Yaralanan (TMY) ve Eski Hükümlü olan adaylar için açılan istihdam kontenjanları dahilinde yapılacak olan personel alımı için ilgili ilanda kontenjan ve unvan bilgilerine de yer verildi.

Adayların KPSS 60 puan almış olmaları kamu personeli alımı genel başvuru şartı olarak geçerken alımların yapılacağı Tarım ve Orman Müdürlüğü şubesi için Düzce İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü olarak görev yeri adresi ilan edildi.

1 kişilik kontenjan açılan Eski Hükümlü ve Terörle Mücadelede Yaralanan kamu personeli alımı için yapılacak olan görevlendirme için belirlenen unvan ise Büro İşçisi’dir.

Düzce İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Büro İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların takip edeceği ilan numarası 00005174105 olurken; adaylardan ise eski hükümlü veya TMY personel alımına uygun vasıfları taşıyor olmak şartlarına uygun olmaları talep edilmektedir.

Lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği personel alımı için son başvuru tarihi 27 Eylül 2019’dur. Sonuçlar Düzce İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü’nde 4 Ekim tarihinde yapılacak olan kura çekimi ile belli olacaktır.

 

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.